لوله پلی اتیلن مبلمان اداری دانلود سریال سقف شیروانی لوله کاروگیت کفش طبی آموزش شبکه دوربین مداربسته یونولیت خرید ملک در گرجستان آموزشگاه زبان ویلایی ویلا فروش فایبر سمنت آموزش امنیت شبکه solar panel عایق الاستومری
Back to Top

Rating: 4.5 - ‎Review by پایپ تهران

 

 لوله پلیکا

پیشرفت تکنولوژی صنعت لوله در طول یک قرن به عمر لوله های چدنی و فلزی و فاضلابهای آجری پایان داده ، در حالیکه دریچه ای را به سوی لوله های مهندسی که برای مصرف کننده راه حل موثرتری دارند گشوده است...

 

لوله کاروگیت

یکی از راههای تامین و بازیافت آب برای مصارف مختلف لوله کشی آب و فاضلاب شهری و صنعتی می باشد. لوله های پلی اتیلن اسپیرال یکی از اقتصادی ترین و راحت ترین و بادوام ترین لوله در مقایسه با لوله بتنی...

 

لوله پلی اتیلن

شرکت پایپ تهران تامین کننده انواع اتصالات پلی اتیلن اعم از جوشی ، پیچی و الکتروفیوژن می باشد.همچنین این شرکت توزیع کننده انواع اتصالات پلی اتین به کل کشور و کشورهای همسایه میباشد.این شرکت عاملیت...

 

نیوجرسی بتنی

شرکت پایپ تهران تولید کننده و تامین کننده انواع نیوجرسی بتنی در ابعاد مختلف طبق استاندارد وزارت راه و همچنین ساخت انواع نیوجرسی طبق سفارش مشتری و ابعاد مورد نیاز به سراسر کشور و همچین این شرکت...

پوش فیت نیوفلکس

در سیستم پوش فیت هر کدام از لوله ها و اتصالات از یک سمت دارای سوکت میباشند که در آن یک حلقه آب بندی جای دارد و می توان انتهای بدون سوکت آن را به راحتی و با اندکی فشار به درون سکوت لوله و یا اتصال بعدی وارد نمود در نتیجه نوع وصل شدن قطعات به هم به نحوی میباشد که این سیستم پوش فیت نامیده میشود.

newflxpushfit
سیستم پوش فیت 2 نوع میباشد:
1-پوش فیت معمولی
2-پوش فیت کم صدا یا سایلنت
سیستم طراحی پوش فیت کم صدا جوری طراحی شده است که صدای ناشی از عبور جریان در داخل سیستم را جذب و در شرایط استاندارد از منتقل شدن صدا درمحیط داخل ساختمان جلوگیری میکند.
کاربردها ومزیتهای سیستم پوش فیت:
حمل ونقل آسان
سرعت در نصب نتیجه آن صرفه جویی در وقت
عدم نیاز به جوش دادن و چسب زدن نتیجه آن کم شدن هزینه و هدر نرفتن وقت
برخورداری از تکنولوژی پیشرفته
ایمنی در آتش سوزی ومقاوم در حرارت بالا
آب بندی بسیار بالا حتی در شرایط نشست ساختمان
عدم پوسیدگی و رسوب ناپذیری
طریقه نصب سیستم پوش فیت :
نصب اجزاء متشکله ی سیستم پوش فیت بسیار ساده و آسان است. لوله ها به راحتی و با کمی فشار به داخل سوکت ها رفته و آب بندی آن ها توسط حلقه ی آب بندی خاصی به طور کامل محقق میشود.
نصب لوله های قائم و طریقه استفاده از بست ها
در نصب لوله های قائم معمولا از دو نوع بست یعنی ثابت و غیر ثابت استفاده می شود.
لوله های قائم ممکن است در دو حالت قرار گیرند :
حالت اول که محل وصل انشعاب با لوله ی قائم درون بتون قرار گرفته طبعاً نیازی به بست ثابت وجود ندارد ولی برای آن که بتواند به راحتی در جهت عمودی حرکت و همینطور از جریان خود خارج نشود ضمن محاسبه ی تغییرات طول و در نظر گرفتن آن باید از بست های غیر ثابت استفاده شود. چنانچه ارتفاع سقف بیش از 3 متر نباشد اختصاص یک بست غیر ثابت و نصب آن در وسط لوله کافی می باشد.
در حالت دوم استفاده از بست ثابت و غیر ثابت هر دو واجب است. لذا با در نظر داشتن تغییرات طولی، قسمت سوکت دار را باید با استفاده از بست کاملاً ثابت نمود و برای فاصله بین دو بست ثابت مانند حالت قبل از یک بست غیر ثابت استفاده کرد.
نصب لوله های افقی و نحوه استفاده از بست ها
در مورد لوله های افقی که در زیر سقفها واقع شده است رعایت شیب ضروری است که علاوه بر اینکه تمامی سوکت های متصل به لوله ثابت نگه داشته میشود از بست های غیر ثابت هم در برخی مواقع استفاده شود. فاصله بین بست ها در این شرایط حدود 10 برابر قطر لوله فوق است. البته به خاطر داشته باشید که درتمامی انشعاب ها از بست های ثابت استفاده شود.
بست ها و کلیه وسایلی که برای نگه داشتن اجزا سیستم از آن ها استفاده می شود باید بسیار محکم وقابل اتکا باشد. به طور کلی با توجه به شیب، فاصله لوله ها تا سطوح ساختمانی بهتر است که در کم ترین حد ممکن باشد، زیرا که این امر به ثبات بیشتر سیستم کمک می کند.

پوش فیت نیک بسپار

نیک بسپار متشکل از لوله و اتصالاتی است که از نظر کیفیت جنس و طراحی ساخت و نحوه نصب و اجرا نسبت به دیگر انواع لوله و اتصالات فاضلابی موجود ، اعم از پلیمری و یا آلیاژی کاملا برتری داشته و منطبق با ساخته ونصب میشود.DIN-4060وDIN-4102-B1وDIN-4109 استانداردهای
ماده اولیه استفاده در ساخت لوله و اتصالات نوعی پلی پروپیلن مخصوص با وزن مولکولی بالا به نام وستولن(vestolen) است که فرمولاسیون و ترکیب بندی این ماده اولیه منحصراً در کارخانه سازنده و در شرایط ثابت تولید انجام می شود و بدین ترتیب پراکنش مواد در آن دارای حداکثر یکنواختی است
نیک بسپار مطابق با DIN-19560از مواد اولیه PP-BFR(ضدحریق)تولید میشود و ضمن برخوردار بودن از معیارها و ضوابط زیست محیطی و مقاوم بودن در برابر آب گرم ، با استاندارد DIN-4102-B1 هم منطبق بوده و از نظر ایمنی در برابر حریق (Flame Retardant) کلاس B1 این استاندارد را دارا میباشد.

اتصالات پوش فیت

pushfit-2

لوله و اتصالات سيستم پوش به دليل استفاده از نوعي خاص از پلي پروپيلن در برابر حرارت هاي بالا مقاوم بوده (HT) و منطبق با خواسته هاي استاندارد DIN 4102-B1 در شرايط آتش سوزي هم ايمن و خود اطفاء مي باشد.

 

پلي پروپيلن مورد استفاده در سيستم هاي پوش فيت هرگز دستخوش پوسيدگي نشده و از پايداري بسيار زيادي در برار مواد شيميايي موجود در فاضلاب ها برخوردار است به نحوي كه PH هاي 12-2 را به راحتي تحمل كرده و با الزامات استاندارد هاي DIN 6929 و DIN 16934 مطابقت دارد.

 

حلقه هاي آب بندي

حلقه هاي آب بندي به كار رفته در لوله ها و اتصالات سيستم پوش فيت ساخت معتبر ترين توليد كنندگان كشور آلمان و در مطابقت كامل با استاندارد DIN 4060 مي باشند. مقاومت در برابر مواد شيميايي ، آب بندي كامل و پايدار ،‌عمر مفيد و طولاني از خصوصيات بارز اين حلقه هاست.

پوش فیت پلی ران

pushfit-1نصب نسل جدید لوله های 5 لایه با سیستم اتصالات پوش فیت 80% سریعتر از سیستم های دیگر و بدون نیاز به ابزار می باشد.

این سیستم برای لوله کشی سرد و گرم و همچنین حرارت مرکزی که دربر گیرنده سیستم های تحت فشار می باشد مناسب است.

موارد کاربرد

-1سیستم لوله کشی سرد و گرم.

-2سیستم های حرارت مرکزی.

-3سیستم های حرارت مرکزی عایق بندی شده ای که دماها و فشارهایی مطابق با استاندارد BS7291 کلاس S دارند.

-4سیستم گرمایش از کف.

مزایای سیستم

-1سرعت و سهولت در نصب (80% سریعتر از سیستم های دیگر و بدون نیاز به ابزار).

-2قابلیت استفاده مجدد از اتصالات نصب شده بدون هیچگونه ضایعات.

-3مقاوم در برابر یخ زدگی.

-4مقاوم در برابر ضربه.

-5عدم فرسودگی و رسوب پذیری.

-6عدم افت فشار.

-7جلوگیری از تنش بین لایه ها به علت استفاده از مواد پلیمری به جای آلومینیوم.

-8ضریب انبساط از 20 درجه تا 80 درجه به میزان 1 % .

-9کارکرد آسان در مکان های محدود.

-10تحمل وزن حرارت سیال تا 105 درجه سانتیگراد (لوازم جانبی برای سیستم حرارتی مرکزی می توانند برای مدت زمان کوتاه تا 114 درجه سانتیگراد را تحمل کنند).

11- هماهنگ بودن جنس لوله و اتصالات که طول عمر مفید را به حداکثر می رساند.