باکس بتنی

5/5 – (10 امتیاز)

products Pipe Tehran Co​

تولید و فروش باکس بتنی

باکس بتنی

انواع باکس های عادی و خاص به منظور پروژه های تعریف شده و انواع باکس های بتنی ترافیکی جهت نصب در زیر جاده ها در ابعاد و اندازه های متنوع طراحی، محاسبه و ساخته می شود.

در شبکه های توزیع برق و مخابرات در مکانهای مختلفی از منهول و باکس بتنی استفاده می شود. این قطعات بتنی به دو صورت استوانه ای (منهول) و مکعبی (باکس) ساخته می شوند.

منهول های استوانه ای در قطر های 100و 120 سانتیمتر و باکس های مکعبی در ابعاد مختلفی ساخته می شوند. درب این منهول ها و باکس ها به دو صورت بتنی و چدنی می‌باشد. در دیواره این منهول ها به تعداد مورد نیاز سوراخهای با اقطار سفارشی تعبیه می‌ گردد.

شرکت پایپ تهران سال ها پيش در اين وادی به طراحی و توليد و اجرای انواع قطعات پيش ساخته بتنی پرداخت است.

انواع ديوارپيش ساخته ساده و نمادار بتنی رنگی در ابعاد و طرح های متنوع، انواع ديوار پيش ساخته با تركيب فلز (نرده فلزی)، باكس بتنی، مبلمان شهری و پارك ها، گرادن (سكوهای قابل نصب ورزشگاه ها)، قطعات خاك مسلح صليبی و تی شكل نما دار، طراحی و ساخت قالب لاستيكی پی وی سی جهت نمادار كردن و ايجادطرح بر روی قطعات پيش ساخته بتنی بخشی از توان توليدی اين مجموعه می باشد.

مهمترین ویژگی های این منهول ها و باکس ها عبارتند از:

  • امکان ساخت در تمامی ابعاد مورد نیاز
  • کیفیت بالای ساخت به دلیل ساخت در کارگاه های مجهز
  • سرعت در ساخت و نصب آنها
  • طول عمر بالا به دلیل استحکام بالای بدنه و کف
 

در ساخت این منهول ها و باکس ها از بتن رده C25 با عیار حداقل 350 کیلوگرم در متر مکعب و آرماتورهای آجدار نوع AIII استفاده می شود.

pipe Tehran co

چه محصولی نیاز دارید؟

با راه های ارتباطی زیر، با ما در تماس باشید.

واتس آپ

Whatsapp

تلگرام

Telegram

درخواست تماس

Contact

شماره تماس

Contact

پشتیبانی پایپ تهران